PRIJAVITE SE ZA

SEZONSKI POSAO

OPIS RADNOG MJESTA

FPC PREDSTAVNIK

FISH PEDICURE NJIVICE
Tražene vještine, znanje i sposobnosti

● Razvijene komunikacijske, prezentacijske i pregovaračke vještine
● Obavezno poznavanje engleskog jezika, ne nužno, ali poželjno njemačkog ili talijanskog
● Pozitivan stav uz odgovornost prema poslu te proaktivnost u radu
● Sposobnost za samostalni rad i rad u timskom okruženju
● Vještina rukovanja s osnovnim novčanim transakcijama

● Iskustvo u prodaji, turizmu ili zdravstvu je poželjno, ali nije obavezno
● Medicinska, kozmetička, farmaceutska, zaštita na radu ili slična škola/fakultet je poželjno, ali nije obavezno

Radne zadaće, zaduženja i obaveze

● Pruža izvrsnu korisničku podršku korisnicima tretmana
● Pruža osnovne informacije o procedurama, tretmanima i uslugama
● Odgovara na upite zainteresiranih osoba o tretmanima s preciznim i potpunim informacijama
● Osigurava kvalitetno korisničko iskustvo po FPC smjernicama s ciljem zadovoljstva korisnika usluga
● Vodi brigu o ribicama prateći standardne operativne procedure sustava upravljanja kvalitetom
● Vodi brigu o spremnosti i čistoći površina u objektu prateći standardne operativne procedure sustava upravljanja kvalitetom
● Odgovorno provodi uspostavljene FPF procedure i naputke u poslovanju
● Precizno provodi procese naplate usluga uz odgovorno rukovanje novčanim transakcijama
● Profesionalno predstavlja brend FPF
● Proaktivno sudjeluje u ostvarenju prodajnih ciljeva

Radno mjesto, radni sati i naknade

● Početak rada: druga polovica lipnja ili po dogovoru
● Mjesto rada: Fish Pedicure Njivice na otoku Krku

● Dnevno radno vrijeme: 7 ili 8 sati (po dogovoru)
● Radni dani: 6 radnih dana / 1 dan odmora
Smještaj: nema
Troškovi prijevoza: po dogovoru
● Bonusi: progresivni
● Osnovica plaće / satnica: po dogovoru (ovisno o radnom iskustvu, poznavanju jezika i vještinama)

OSIGURANA POTPUNA EDUKACIJA I KONTINUIRANA PODRŠKA – Kroz FP Akademiju osiguravamo potpunu obuku djelatnika prije početka rada, kontinuiranu obuku za vrijeme rada i udaljenu podršku od strane naših konzultanata.

NAPOMENE. Osim gore navedenih uvjeta, prijavitelji trebaju biti iz država članica EU ili zemalja s kojima RH ima bilateralne odnose po pitanju rada. POSLODAVAC JEDNAKIH MOGUĆNOSTI (EEO) – Procjenu kandidata vršimo bez obzira na rasu, boju, vjeru, spol, nacionalnost, spolnu orjentaciju i bračni status. POSTUPAK – Pregled prijava kandidata vrši se objektivno i nepristrano, temeljeno na uvjetima objavljenim ovdje. Odabrani kandidati biti će pozvani na razgovor uživo ili putem online platforme u sklopu kojeg će se provesti testiranje znanja potrebnih za obavljanje posla. Razgovor se održava na hrvatskom ili engleskom jeziku, a znanje ostalih navedenih jezika može se testirati u sklopu razgovora. Kada je proces selekcije zaključen, rezultati natječaja se komuniciraju svim prijavljenim kandidatima koji su pristupili testiranju. OSTALO – Kandidati moraju zadovoljavati standarde EU vezane uz radno-zdravstvenu sposobnost. Na zahtjev, odabrani kandidati trebaju predočiti potvrdu o nekažanjavanju. Komunikacija u poslovanju odvija se na hrvatskom i engleskom jeziku, a kandidati moraju biti sposobni komunicirati na oba jezika.